TOP ΑΝΑΖΗΤΗΣΕΙΣ
Σαμπουάν
Το σαμπουάν Dr Organic Rose Otto συνδυάζει ένα αρωματικό αιθέριο έλαιο με ένα μείγμα βιοδραστικών, φυσικών και βιολογικών συστατικών. Η απίστευτα αποτελεσματική σύνθεση με αιθέριο έλαιο αναγεννά τη φυσική κατάσταση των μαλλιών, επικαλύπτοντας και διεισδύοντας στις εξωτερικές ίνες της τρίχας και στις κυτταρικές ίνες κερατίνης. Βοηθά στην ενίσχυση της περιποίησης των μαλλιών, ενυδατώνει, θρέφει και αναζωογονεί το τριχωτό της κεφαλής σας βελτιώνοντας έτσι την υγεία των μαλλιών σας. Αυτό το προϊόν μπορεί να ενισχύσει τη φυσική σας ομορφιά και είναι vegan.
Aloe barbadensis leaf juice, Aqua, Cocamidopropyl betaine, Sodium cocoamphoacetate, Sodium lauroyl sarcosinate, Palmitamidopropyltrimonium chloride, Coco-glucoside, Glyceryl oleate, Parfum, Sorbitan sesquicaprylate, Rosa damascena (Rose) flower oil, Rosa damascena (Rose) flower extract, Pelargonium graveolens (Geranium) Oil, Eugenia caryophyllata (Clove) flower oil, Passiflora incarnata (Passionflower) extract, Tilia europaea (Linden) flower extract, Calendula officinalis flower extract, Chamomilla recutita (Matricaria) flower extract, Citric Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate.
Απλώστε το σαμπουάν σε βρεγμένα μαλλιά και κάντε μασάζ. Ξεβγάλτε και επαναλάβετε όσες φορές χρειάζεται. Για καλύτερα αποτελέσματα συνεχίστε με το Dr Organic Rose Otto Conditioner.
Αποφύγετε την επαφή με τα μάτια. Το χρώμα και η ομοιογένεια του προϊόντος μπορεί να διαφέρουν από παρτίδα σε παρτίδα εξαιτίας των συστατικών φυσικής προέλευσης. Αυτό δεν επηρεάζει την ποιότητα του προϊόντος.
Διαβάζετε πάντα τις ετικέτες, τις προειδοποιήσεις και τις οδηγίες χρήσης, πριν χρησιμοποιήσετε ή καταναλώσετε το προϊόν.
Vegans